Anasayfa Sipariş Takibi Yardım ?
16 Nisan 2021, Cuma  |  Hoşgeldiniz !
Sepetim (0)
LADA
SAMARA
NIVA
VEGA
KALINA
MOSKOVIC
SKODA
FELICIA
FABIA
FAVORIT
ÜRÜN ARAMA
  Ürün Kodu, ürün, ismi, araç model veya markası girebilirsiniz.  
GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ
Internet'te güvenlik konusu hep tartışılmaktadır. Özellikle Türkiye'de Internet'in kısa geçmişini göz önünde bulundurursak ülkemizde de kötü niyetli kişilerin Internet'in açık ağ yapısından faydalanmak isteyip kredi kartı bilgilerine erişmek için çaba gösterdikleri bir gerçektir. Ancak ladaturkiye.com sanal mağaza işlemlerinin yürütüldüğü sunucu (server) bilgisayarlar ve diğer çevre donanımlar öncelikle güvenilirliği her gün test edilen güvenlik duvarlarına (firewall) ve network güvenlik sistemlerine sahiptir. Söz konusu donanımlar aynı zamanda dünyanın en güvenli yazılımlarıyla çalıştırılmaktadır. ladaturkiye.com de girdiğiniz tüm verilerin gizliliği ve bütünlüğü ise 128 bitlik SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme teknolojisiyle sağlanmaktadır.

ladaturkiye.com size ait bilgileri (fatura adresi, e-mail, teslimat adresi, telefon numaraları vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmayacaktır. Günümüz şifreleme yöntemleri ile %100 güven içindesiniz. Alisveris isleminiz sirasinda doldurdugunuz formlar ve ödemeyle ilgili ilettiğiniz detaylar, bilgiler (Kredi karti vb.) 128 bit SSL kullanılarak şifrelenip, ladaturkiye.com sistemleri tarafindan otomatik olarak bankaya iletilir ve provizyon alınır. ladaturkiye.com  yetkilileri dahil kredi karti bilgilerinize sizden ve bankadan baska kimse erisemez. Kredi kartinizda yer alan kisisel bilgileriniz bilgisayarınızdan ladaturkiye.com sitesine gönderilirken SSL güvenlik sistemi yardimiyla güvenlik altina alınır.

Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaklardır.
LADA
Hakkımızda
Müşteri Hizmetleri
Kalite
İletişim
Servisler
Teslimat Koşulları Gizlilik Sözleşmesi
Garanti Koşulları Banka Hesaplarımız
İade Koşulları  
İptal Koşulları  
Benim Sayfam
Üye Ol Siparişlerim
Üye Girişi Yardım
Sepetim  
Hesabım  
Powered By Linesis

LADA OTOMOTİV
İMSAN SANAYİ SİTESİ C BLOK NO:6 İKİTELLİ / K. ÇEKMECE/ İSTANBUL / TÜRKİYE
Tel : +90 (212) 470 75 10 Faks : +90 (212) 470 75 50

Copyright© 2015 Tüm Hakları Saklıdır.